Рейтинговий список

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

АБІТУРІЄНТІВ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ 2011 РІК

№ п\п Прізвище, ім’я та по батькові Середн. бал Додаткові відомості
1 2 3 4
Діловодство
1. Маковєєва Анна Ігорівна 21,7 інвалідність
2. Бєльдій Марина Олегівна 20,8 чорнобл. посвід.
3. Факторович Олександра Валеріївна 18,7 цільове напр.
4. Завгородня Дарина Віталіївна 28  
5. Сидоренко Дар’я Володимирівна 27,4  
6. Морозова Катерина Юріївна 25,2  
7. Бондаренко Тетяна Вікторівна 24,3  
8. Комаренко В’ячеслав Сергійович 22,9  
9. Гнесь Карина Вадимівна 22,5  
10. Легенький Ярослав Олегович 22,3  
11. Дюкарева Дар’я Ігорівна 21,7  
12 Комісаров Андрій Костянтинович 21,5  
13. Бєлобородова Дар’я Романівна 21,3  
14. Павліченко Вікторія Володимирівна 19,3  
Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)
1. Мельник Михайло Юрійович 20,2 багатодітна сім’я
2. Стражевський Михайло Олександрович 23,4 багатодітна сім’я
3. Мельниченко Вероніка Едуардівна 30,5 чорнобл. посвід.
4. Цвєтінович Валерій Валерійович 22,1 чорнобл. посвід.
5. Ратушна Ірина Олегівна 28,4 цільове напр.
6. Шилофост Олександр Сергійович 23,5 цільове напр.
7. Михайловський Вадим Вікторович 22,9 цільове напр.
8. Фастовець Юлія Вікторівна 25,8  
9. Матковський Іван Юрійович 25,3  
10. Возняк Давід Михайлович 24,6  
11. Щинова Любов Сергіївна 24,3  
12. Сакун Анастасія Володимирівна 24,,2  
13. Красник Ростислав Віталійович 21,8  
14. Коваль Ярослав Васильович 21,3  
15. Крушельницька Анна Володимирівна 20,3  
16. Корнієнко Роман Олександрович 17,7  
Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)
1. Ахтамов Максим Рамільєвич 29,5  
2. Малінський Андрій Євгенович 27,2  
3. Даценко Олександр Віталійович 26,3  
4. Теплухін Єгор Вікторович 25  
5. Нурова Анора Муминівна 24,8  
6. Маліновський Петро Вікторович 21,7  
7. Сагайдак Дарина Геннадіївна 20,1  
Хореографія
1. Сивенко Євгеній Ігорович 22,8 чорнобл. посвід.
2. Доріченко Вероніка Григорівна 21,6 чорнобл. посвід.
3. Яковенко Анастасія Юріївна 21,1 чорнобл. посвід.
4. Тимофєєва Ліна Геннадіївна 29,0 цільове напр.
5. Морозова Анжела Валеріївна 30,4  
6. Удовиченко Ольга Анатоліївна 28,0  
7. Гринчук Марія Сергіївна 27,9  
8. Щербак Ірина Михайлівна 26,6  
9. Орел Марія Василівна 26,3  
10. Сірченко Станіслав Миколайович 26,1  
11. Овчарук Олександр Васильович 25,2  
12. Бараннік Анна Вікторівна 25,1  
13. Кошова Ангеліна Олександрівна 24,6  
14 Бабенков Олександр Віталійович 24,3  
15. Віниченко Анастасія Олександрівна 24,3  
16. Демчишина Дарина Дмитрівна 24,3  
17. Кактус Дар’я Олексіївна 24,3  
18 Шаран Ганна Олегівна 24,2  
19 Кузьменко Ганна Володимирівна 23,7  
20 Сучко Ангеліна Олегівна 23,5  
21 Субботін Максим Віталійович 23,1  
22 Зінов’єв Владислав Валерійович 22,2  
23 Кича Ольга Михайлівна 21,0  
24 Воронцова Єлизавета Сергіївна 20,9  
25 Веремчук Інна Володимирівна 20,5  
26 Гриневич Аліна Вікторівна 20,2  
27 Геращенко Денис Сергійович 18,4  
Народне-пісенне мистецтво
1. Дебелинська Олена Сергіївна 24,0 Багатодітн., Цільове
2. Шевченко Анастасія Олександрівна 24,6 Багатодітн.
3. Дибка Інна Володимирівна 29,8 Інв., Чорн., Цільове
4. Слобожан Юлія Олександрівна 26,9 Чорн., Цільове
5. Павленко Роман Олегович 23,8 Чорн., Цільове
6 Хоронжук Дарина Ігорівна 24,9 чорнобл. посвід
7. Дорошенко Катерина Сергіївна 24,5 чорнобл. посвід
8. Чубинська Анастасія Дмитрівна 31,9 Цільове
9. Миронець Анастасія Анатоліївна 27,1 Цільове
10. Ятківська Владислава Миколаївна 27,0 Цільове
11. Стоматюк Владислава Володимирівна 25,6 Цільове
12. Костина Віта Ігорівна 29,4  
13 Бурцев Ігор Павлович 28,4  
14. Яковенко Олександра Олександрівна 28,3  
15. Карманюк Юлія Валеріївна 27,2  
16. Копитько Дарина Сергіївна 27,1  
17 Новікова Ольга Федорівна 26,8  
18 Чередниченко Світлана Олександрівна 24,5  
19 Ковриженко Любов Вікторівна 24,2  
20 Дзюба Наталія Сергіївна 21,7  
21. Егону Кароліна Каллінсівна 17,3 Інв.
Музичне мистецтво естради ( 9 клас)
1. Біляцька Олександра Василівна 28,7 Багатодітн.
2. Мруць Ганна Юріївна 30,4 чорнобл. посвід
3. Скрипак Світлана Олегівна 27,4 чорнобл. посвід
4. Лаховець Надія Олегівна 26,2 чорнобл. посвід
5. Скурська Діана Юріївна 25,5 чорнобл. посвід
6. Ткаченко Лілія Олексіївна 24,7 чорнобл. посвід
7. Сергієнко Оксана Вікторівна 29,5 Цільове
8. Черданцева Мар’яна Віталіївна 28,8 Цільове
9. Щербак Юлія Олександрівна 28,7 Цільове
10. Бабенко Тетяна Сергіївна 30,3  
11. Алатова Наталія Сергіївна 30,0  
12. Гаганенко Антон Юрійович 27,6  
13 Волинець Владислава Вікторівна 27,3  
14. Голуб Анастасія Валентинівна 26,8  
15. Пахомов Артем Сергійович 26,4  
16. Чорнорай Віталій Олегович 24,5  
17 Кулик Ірина Ігорівна 24,0  
18 Рубан Катерина Миколаївна 23,4  
19 Мазіна Тетяна Олегівна 22,1  
20 Ткаченко Віктор Сергійович 19,3  
Видовищно-театралізовані заходи (9клас)
1. Вівчарюк Микола Анатолійович 23,2 Багатод. сім’я
2. Жельчик Соломія Олегівна 22,7 Інв.
3. Лактіонова Дарія Андріївна 21,5 Інв.
4. Родак Альона Андріївна 27,4 чорнобл. посвід
5. Хоменко Анна Ігорівна 25,4 Чорн., Цільове
6. Бойчук Маргарита Олександрівна 24,7 Цільове напр.
7. Крест’янов Іван Феліксович 21,9 Цільове напр.
8. Лахманюк Вікторія Василівна 30,1  
9. Сухомлинова Віра Петрівна 30,0  
10. Андрусенко Марія Григорівна 29,3  
11. Іванов Станіслав Олександрович 28,0  
12. Соломасов Сергій Олексійович 27,6  
13 Кравченко Марина Дмитрівна 27,5  
14. Кечеджи Кристина Олексіївна 26,4  
15. Голійчук Юлія Олександрівна 26,3  
16. Слічна Кіра Анатоліївна 23,4  
17 Отмахова Лілія Федорівна 22,2  
18 Левчук Олексій Васильович 22,1  
19 Остапенко Юлія Олегівна 22,0  
20 Лисенко Юлія Олександрівна 20,7  
21 Татієвська Діана Олександрівна 20,6  
22 Кравченко Анастасія Дмитрівна 20,6  
23 Корнієнко Анастасія Тарасівна 20,5  
24 Пашкова Вікторія Ігорівна 19,6  
25. Садовничий Сергій Вадимович 16,0 Інв.
Діловодство (11 клас)
1. Ковальова Альона Миколаївна (ІІ курс) 474,5  
2. Тарабаєва Ірина Володимирівна 453,2  
Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти) (11 клас)
1. Зражевська Каріна Сергіївна (ІІ курс) 499,4
Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти) (11 клас)
1. Анохіна Тетяна Миколаївна (ІІ курс) 487,8  
Хореографія (11 клас)
1. Юнчик Валерія Валеріївна (ІІ курс) 461,8  
Народне-пісенне мистецтво (11 клас)
1. Урюпіна Катерина Анатоліївна (ІІ курс) 499,5  
2. Білан Олександр Русланович (ІІ курс) 453,0  
Музичне мистецтво естради (11 клас)
1. Рогозний Михайло Іванович (І курс) 510,7 Інв.
2. Большак Анна Миколаївна (І курс) 502,5  
3. Курченко Валерій Андрійович (ІІ курс) 505,9  
4. Куценко Данило Валентинович (ІІ курс) 502,5  
5. Хохлова Єлизавета Валеріївна (ІІ курс) 493,3  
6. Високий Владислав Олександрович (ІІ курс) 491,5  
Видовищно-театралізовані заходи (11 клас)
1. Сломчинська Олена Сергіївна (ІІ курс) 527,6  
2. Концедайло Валентина Віталіївна (ІІ курс) 506,3  
3. Дульцев Віктор Юрійович (І курс) 479,7  
4. Музиченко Олена Миколаївна (І курс) 458,6  
5. Бабич Софія Григорівна (І курс) 445,2  

<< Назад

   
сайт разработан компанией разработка сайтов украина