„Футбольна фалеристика” - студентка спеціалізації „Народні інструменти” Олександра Кернер-Вернер;
         об’єднання „Студенти проти паління” - студент спеціалізації „Духові інструменти” Андрій Ломов;
         клуб „Авто-ретро-мобіль” - студент спеціалізації „Духові інструменти” Микола Павлишин;
         об’єднання фотографів „Відомий кадр” – студентка спеціалізації „Народнне пісенне мистецтво” Анна Бороденко;
         клуб любителів дайвінгу – студентка спеціалізації „Видовищно-театралізовані заходи” Аліна Алексеєва;
         клуб „Енергія танцю” – студентка спеціалізації „Духові інструменти” Тетяна Анохіна;
         клуб „Українська авіація” – студент спеціалізації „Духові інструменти” Дмитро Олексієнко.

Можливо згодом такі аматорські об’єднання з’являться у реальному житті, у існуючих закладах культури і мистецтва?

16 жовтня 2013 року

Відбулася друга зустріч по футболу між студентами Коледжу культури і мистецтв та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Це був так званий матч-реванш, якого прагнули студенти академії. Нагадуємо, що перша зустріч закінчилась з рахунком 1:0 на користь футболістів коледжу.
Як і в попередній грі між командами почалася запекла боротьба. Обидва суперники могли відкрити рахунок вже на перших хвилинах матчу, але добре грали воротарі обох команд. Ворота нашої команди захищав – Шилофост Олександр. На 10 хвилині першого тайму форвард нашої команди Андрій Карпенко відкрив рахунок у цьому матчі. На 17 хвилині команда академії зрівняла рахунок у грі. Все почалося знову. Кожна команда намагалася забити м’яч у ворота суперника. Вдалося це зробити нашому капітану команди Вівчарюку Миколі на 26 хвилині.
2:1 – так закінчився 1 тайм.
У 2 таймі наші хлопці, не збавляючи обертів, ще тричі розписалися у воротах суперника: 44 хв. – Лапа Денис, 50 хв. – Вівчарюк Микола, 53 хв. – Захарченко Олександр.
Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь нашої команди. Хлопці молодці! Так тримати!

9 жовтня 2013 року

Відбувся футбольний матч між командами Академії мистецтв та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Поєдинок відбувся на території спорткомплексу заводу «Арсенал». Протягом всього матчу йшла напружена безкомпромісна боротьба. Наші юнаки продемонстрували швидкісний та технічний футбол, проявивши справжній бійцівські якості та волю до перемоги.
Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з обопільними шансами на успіх, але забитих м’ячів в першій половині гри глядачі так і не побачили. Розв’язка у зустрічі сталася на восьмій хвилині другого тайму. Нападаючий нашої команди Денис Лапа здійснив сольний прохід до воріт суперника, обігравши при цьому двох захисників та забив, як виявилось, вирішальний м’яч у поєдинку. В час, що залишився обидві команди могли змінити рахунок на табло, але блискучу гру продемонстрували обидва голкіпера.
У підсумку 1:0 – перемога за командою коледжу культури і мистецтв.

Вітаємо всіх футболістів та вболівальників з цією перемогою!!!
Так тримати!

8 жовтня 2013 року

Коледж культури і мистецтв живе активним спортивним життям: у вересні ц.р. тут відбувся турнір з шашок та шахів за участю студентів всіх курсів, а 3 жовтня - змагання з шашок та шахів між командами Академії мистецтв і Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. У шашковому турнірі 1 і 2 місце здобули студенти нашого коледжу – Артур Маринін (спеціалізація „Естрада”) та Михайло Мельник (спеціалізація „Народні інструменти”). У шахматному турнірі усі призові місця посіли студенти нашого коледжу – Денис Капустін 1 місце (спеціалізація „Видовищно-театралізовані заходи”), Андрій Малінський 2 місце (спеціалізація „Духові інструменти”) та Петро Дармостук 3 місце (спеціалізація „Естрада”).