Підсумки успішності студентів

 

Підсумки успішності студентів
2015-2016 навчального року

На денному відділенні коледжу в 2015-2016 навчальному році
 навчалося 443 студенти. За рік було випущено 108 студентів денного відділення, 32 з яких отримали дипломи з відзнакою, а відраховано та відправлено в академвідпустку за навчальний рік 21 студента.
Успішність становить 94,2 %. 169 студентів навчається на «відмінно» і «добре, 38 студентів – відмінники навчання.

Адміністрація коледжу та педагогічний колектив пишаються
цими студентами, які навчаються на спеціалізаціях:

«Бібліотечна справа»

  1. Клименко Світлана Геннадіївна (3 курс);

«Діловодство»

  1. Дубровська Катерина Костянтинівна (3 курс);
  2. Старкова Вікторія Олександрівна (3 курс);

«Туристичне обслуговування»

  1. Щукіна Ольга Володимирівна (1 курс);
  2. Парова Єлизавета Геннадіївна (2 курс);
  3. Прищепа Ольга Олегівна (2 курс);
  4. Захарченко Олександр Петрович (3 курс);
  5. Ніколенко Аліна Вадимівна (3 курс);

«Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти)

  1. Демиденко Катерина Павлівна (1 курс);
  2. Нурмамедова Олена Леонідівна (3 курс);
  3. Шихабутдінова Рінна Ігорівна (3 курс);
  4. Хоменко Ганна Валеріївна (4 курс);
  5. Сломчинська Олена Сергіївна (4 курс);
  6. Тюнькіна Марина Петрівна (4 курс);

«Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти)

  1. Мусіна Софія Олександрівна (3 курс);

 «Народне пісенне мистецтво»

  1. Варга Анастасія Борисівна (3 курс);
  2. Гараніна Анна Вікторівна (3 курс);
  3. Герасименко Яна Андріївна (3 курс);
  4. Буслінська Єлизавета Вікторівна (4 курс);
  5. Чекуркова Анастасія Сергіївна (4 курс);
  6. Яременко Марина Вікорівна (4 курс).

«Народна хореографія»

  1. Лаврук Катерина Ігорівна (1 курс);
  2. Костюченко Катерина Євгенівна (4 курс);
  3. Онищенко Анастасія Володимирівна (4 курс);
  4. Калашник Каріна Русланівна (4 курс);
  5. Клочко Дарина Олександрівна (4 курс);
  6. Савчук Марина Вікторівна (4 курс);
  7. Синявська Валерія В’ячеславівна (4курс).

«Музичне мистецтво» (Естрада)

  1. Ляшенко Роман Олегович (1 курс);
  2. Тодорюк Руслана Іванівна (3 курс);
  3. Бабенюк Марина Олегівна (4 курс);
  4. Будяк Юлія Артурівна (4 курс);
  5. Листовнича Юнона-Делія Ігорівна (4 курс).

«Видовищно-театралізовані заходи»

  1. Іванченко Павло Олексійович (2 курс);
  2. Лациба Надія Василівна (2 курс);
  3. Репалюк Катерина Ярославівна (2 курс);
  4. Пузеревич Катерина Євгенівна (3 курс);
  5. Шмигля Євгеній Олексійович (3 курс;);
  6. Магда Златоміра Олексіївна (3 курс).

 

АРХІВ 2014-2015

 

   
сайт разработан компанией разработка сайтов украина