Спеціальність 024 «Хореографія» Спеціалізація «Народна хореографія» група 2 Дата проведення вступного випробування «21» липня 2017 року.
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
|
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Бутенко Яків Ігорович |
5 |
П’ять |
2. |
Воробйова Анастасія Анатоліївна |
10 |
Десять |
3. |
Гаврилова Маргарита Юріївна |
8 |
Вісім |
4. |
Гончаренко Маргарита Володимирівна |
11 |
Одинадцять |
5. |
Івашко Ілля Вікторович |
9 |
Дев’ять |
6. |
Крамаренко Ростислав Олегович |
8 |
Вісім |
7. |
Куделюк Ангеліна Станіславівна |
10 |
Десять |
8. |
Панькевич Анна Євгенівна |
8 |
Вісім |
9. |
Пастушенко Максим Юрійович |
10 |
Десять |
10. |
Походня Радислав Романович |
11 |
Одинадцять |
11. |
Рудник Аліна Віталіївна |
8 |
Вісім |
12. |
Самар Надія Олександрівна |
11 |
Одинадцять |
13. |
Світко Анастасія Владиславівна |
9 |
Дев’ять |
14. |
Скрипник Аліна Олегівна |
8 |
Вісім |
15. |
Ткаченко Данило Михайлович |
8 |
Вісім |
16. |
Чумак Катерина Юріївна |
7 |
Сім |
17. |
Яворська Діана Олександрівна |
9 |
Дев’ять |
Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Спеціалізація «Менеджмент соціокультурної діяльності»
група 2
Дата проведення вступного випробування «20» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Батрак Світлана Сергіївна |
7 |
Сім |
2. |
Висікайло Аліна Валеріївна |
7 |
Сім |
3. |
Глущенко Нікіта Іванович |
12 |
Дванадцять |
4. |
Довженко Анастасія Юріївна |
8 |
Вісім |
5. |
Костюк Анна Сергіївна |
12 |
Дванадцять |
6. |
Лагутик Ірина Віталіївна |
8 |
Вісім |
7. |
Лисак Олена Володимирівна |
8 |
Вісім |
8. |
Масна Ірина Михайлівна |
11 |
Одинадцять |
9. |
Назаренко Анастасія Юріївна |
11 |
Одинадцять |
10. |
Олійник Аліна Валентинівна |
12 |
Дванадцять |
11. |
Силантьєва Діана Денисівна |
8 |
Вісім |
12. |
Удалова Єлизавета Владиславівна |
10 |
Десять |
13. |
Шевчук Ольга Павлівна |
10 |
Десять |
РЕЗУЛЬТАТИ ПИСЬМОВОГО ЕКЗАМЕНУ
З ПРЕДМЕТУ «Українська мова» (диктант)
Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
1 група
Дата проведення вступного екзамену 20 липня 2017року
Номер з.п. |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Кількість балів |
|
цифрами |
цифрами |
||
1. |
Богданов Олександр Вадимович |
4 |
Чотири |
2. |
Бутенко ЯківІгорович |
6 |
Шість |
3. |
Дяченко АндрійОлегович |
4 |
Чотири |
4. |
Кириченко МиколаІгорович |
8 |
Вісім |
5. |
Кошель АнастасіяСергіївна |
8 |
Вісім |
6. |
Мельник Денис Костянтинович |
11 |
Одинадцять |
7. |
Мотринчук КірілСергійович |
4 |
Чотири |
8. |
Пастушенко МаксимЮрійович |
11 |
Одинадцять |
9. |
ЧичкаленкоРостислав Русланович |
8 |
Вісім |
10. |
Соломко АнастасіяОлександрівна |
7 |
Сім |
11. |
Коваль Вікторія Максимівна |
4 |
Чотири |
12. |
Масна Ірина Михайлівна |
5 |
П’ять |
13. |
Назаренко Анастасія Юріївна |
9 |
Дев’ять |
14. |
Ниципорович Лілія Сергіївна |
5 |
П’ять |
15. |
Підгурська Анастасія Павлівна |
6 |
Шість |
Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
2 група
Дата проведення вступного екзамену 20 липня 2017року
номер з.п. |
Прізвище, ім’я, побатькові |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Гаврилова Маргарита Юріївна |
4 |
Чотири |
2. |
Піскун Єлизавета Валеріївна |
4 |
Чотири |
3. |
Походня Радислав Романович |
8 |
Вісім |
4. |
Самар Надія Олександрівна |
8 |
Вісім |
5. |
Скрипник Аліна Олегівна |
6 |
Шість |
6. |
Бабич Микола Павлович |
8 |
Вісім |
7. |
Воробйова Анастасія Анатоліївна |
4 |
Чотири |
8. |
Довніч Захар Вадимович |
8 |
Вісім |
9. |
Зубаль Євгенія Віталіївна |
4 |
Чотири |
10. |
Ковтун Олександр Андрійович |
4 |
Чотири |
11. |
Кочетков Віктор Андрійович |
6 |
Шість |
12. |
Кулаківська Діана Олегівна |
4 |
Чотири |
13. |
Панькевич Анна Євгенівна |
5 |
П’ять |
14. |
Пустова Мирослава Максимівна |
4 |
Чотири |
15. |
Терешкович Ірина Володимирівна |
5 |
П’ять |
16. |
Ткаченко Данило Михайлович |
5 |
П’ять |
17. |
Яворська Діана Олександрівна |
8 |
Вісім |
Спеціальність 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»
Дата проведення вступного екзамену 20 липня 2017року
1. |
Мамикіна Ірина Олександрівна |
7 |
Сім |
Внесені зміни до
Програм проведення творчих конкурсів спеціалізації
«Естрада» (вокаліст, інструменталіст естради)
відповідно до Запиту представника Уповноваженого
Верховної Ради України з прав людини
№ 10-1612/17-184 від 20 липня 2017 р.,
за рішенням Приймальної комісії коледжу
протокол № 15 від 20 липня 2017 року
Результати вступного екзамену
з предмету
«Українська мова» (диктант)
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»
Дата проведення вступного випробування «19» липня 2017року
№ з/п |
Прізвище,ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Авдєєва Дар'я Олегівна |
11 |
Одинадцять |
2. |
Без'язичний Ярослав Олегович |
6 |
Шість |
3. |
Бережна РусланаМиколаївна |
7 |
Сім |
4. |
Болдаков Олександр Миколайович |
6 |
Шість |
5. |
Величенко МаріяВладиславівна |
8 |
Вісім |
6. |
Галицький Даніїл Олександрович |
9 |
Дев’ять |
7. |
ГладковДмитро Юрійович |
8 |
Вісім |
8. |
Глушко Онисія Євгенівна |
5 |
П’ять |
9. |
Григорчук Анастасія Олександрівна |
7 |
Сім |
10. |
Дзюба Аліна Анатоліївна |
7 |
Сім |
11. |
Довженко Еліза Вадимівна |
6 |
Шість |
12. |
Дюговська Дарина Леонідівна |
6 |
Шість |
13. |
ЗолотунБогдан Юрійович |
9 |
Дев’ять |
14. |
Іщенко Альона Володимирівна |
8 |
Вісім |
15. |
Кириченко МиколаІгорович |
8 |
Вісім |
16. |
Корзун Ірина Вікторівна |
7 |
Сім |
17. |
Косенко ВалеріяВладиславівна |
6 |
Шість |
18. |
Костюк ВалеріяВолодимирівна |
4 |
Чотири |
19. |
Масютка Марко Назарович |
8 |
Вісім |
20. |
Мороз ЄлизаветаОлександрівна |
8 |
Вісім |
21. |
Неїжко ОлександраОлегівна |
7 |
Сім |
22. |
Носовський Владислав Андрійович |
9 |
Дев’ять |
23. |
Павлова ВалеріяВікторівна |
6 |
Шість |
24. |
Поліщук Софія Сергіївна |
10 |
Десять |
25. |
Слободська Анастасія Федорівна |
8 |
Вісім |
26. |
Тарасик Наталя Сергіївна |
8 |
Вісім |
27. |
Тимчук Наталія Юріївна |
6 |
Шість |
28. |
Ужва Єгорій Юрійович |
8 |
Вісім |
29. |
Чернявська АннаАндріївна |
6 |
Шість |
30. |
Шевчук Ольга Павлівна |
11 |
Одинадцять |
31. |
Щиголь Дар'я Олексіївна |
6 |
Шість |
32. |
Юрченко ОлександраОлексіївна |
6 |
Шість |
33. |
Юхименко АнастасіяАндріївна |
6 |
Шість |
Результати творчого конкурсу
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Народні інструменти»
Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Бойко Глорія Олегівна |
12 |
Дванадцять |
2. |
Бондар Софія Єгорівна |
11 |
Одинадцять |
3. |
Висоцька Єва Вікторівна |
11 |
Одинадцять |
4. |
Гречко Мирослав Михайлович |
7 |
Сім |
5. |
Дитина Веніамін Анатолійович |
5 |
П’ять |
6. |
Елшорафа Аміна Айманівна |
8 |
Вісім |
7. |
Железко Назар Олегович |
12 |
Дванадцять |
8. |
Зубчук Максим Павлович |
12 |
Дванадцять |
9. |
Корзун Ірина Вікторівна |
8 |
Вісім |
10. |
Кучерук Марія Олександрівна |
7 |
Сім |
11. |
ЛазарукМарія Ярославівна |
9 |
Дев’ять |
12. |
Мироненко Андрій Іванович |
6 |
Шість |
13. |
Пархоменко Анастасія Олександрівна |
11 |
Одинадцять |
14. |
Подвигін Олег Валерійович |
6 |
Шість |
15. |
Римар Олександр Олегович |
12 |
Дванадцять |
16. |
Сапа Анна Анатоліївна |
9 |
Дев’ять |
17. |
Сіваченко Павло Дмитрович |
6 |
Шість |
18. |
ТарасикНаталя Сергіївна |
10 |
Десять |
19. |
Чабак Денис Юрійович |
12 |
Дванадцять |
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти»
Дата проведення вступного випробування «19» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Ан Данило Донович |
9 |
Дев’ять |
2. |
Болдаков Олександр Миколайович |
9 |
Дев’ять |
3. |
Бржестовський Михайло Олександрович |
9 |
Дев’ять |
4. |
Дитина Веніамін Анатолійович |
6 |
Шість |
5. |
Дичко Дарина Олегівна |
9 |
Дев’ять |
6. |
Дорошенко Владислав Богданович |
12 |
Дванадцять |
7. |
Калениченко Дмитро Юрійович |
12 |
Дванадцять |
8. |
Лідаговський Олексій Олександрович |
8 |
Вісім |
9. |
Перчук Богдан Володимирович |
10 |
Десять |
10. |
Піньковська Єва Олександрівна |
9 |
Дев’ять |
11. |
Пластомак Еліна Володимирівна |
8 |
Вісім |
12. |
Редька Богдан Віталійович |
10 |
Десять |
13. |
Самченко Валерія Романівна |
12 |
Дванадцять |
14. |
Усачов Ріхард-Антон Віталійович |
10 |
Десять |
15. |
Шкляр Дар'я Вадимівна |
12 |
Дванадцять |
Результати вступного екзамену
з предмету «ГЕОГРАФІЯ»
Спеціальність 242 «Туризм»
Спеціалізація «Туризм»
18 липня 2017 р.
№ |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів
|
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Гайдук Вероніка Олександрівна |
5 |
П’ять |
2. |
Гиренко Яна Віталіївна |
8 |
Вісім |
3. |
Горпиніч ДіанаСергіївна |
3 |
Три |
4. |
Губіна Олександра Павлівна |
11 |
Одинадцять |
5. |
Дерябіна Ярослава Павлівна |
11 |
Одинадцять |
6. |
Діденко Іван Іванович |
6 |
Шість |
7. |
Зеліков Денис Олексійович |
8 |
Вісім |
8. |
КенгерліАніта Аліївна |
7 |
Сім |
9. |
Копієвський Ростислав Петрович |
11 |
Одинадцять |
10. |
Лановенчик Катерина Валеріївна |
12 |
Дванадцять |
11. |
Лукашеня Юлія Володимирівна |
7 |
Сім |
12. |
Луценко Данило Артурович |
7 |
Сім |
13. |
Марценюк Микола Олександрович |
11 |
Одинадцять |
14. |
МоскаленкоАнастасія Сергіївна |
9 |
Дев’ять |
15. |
НаджафоваАліна Володимирівна |
5 |
П’ять |
16. |
ПшеничнаМаргарита Андріївна |
11 |
Одинадцять |
17. |
Саблук Олексій Олексійович |
9 |
Дев’ять |
18. |
Семенова Людмила Віталіївна |
6 |
Шість |
19. |
Сіренко Ірина Вікторівна |
7 |
Сім |
20. |
Соломаха Вікторія Володимирівна |
6 |
Шість |
21. |
Ткачук Дар'я Анатоліївна |
12 |
Дванадцять |
22. |
УржумоваСофія Костянтинівна |
5 |
П’ять |
23. |
ХацькоОлександра Денисівна |
8 |
Вісім |
Результати вступного екзамену
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Спеціалізація «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів
|
|
цифрами |
словами |
||
1. |
БатракСвітлана Сергіївна |
6 |
Шість |
2. |
Гасіч Анастасія Олегівна |
6 |
Шість |
3. |
Івашко Ілля Вікторович |
9 |
Дев’ять |
4. |
Коцур Катерина Віталіївна |
9 |
Дев’ять |
5. |
Оліник Аліна Валентинівна |
11 |
Одинадцять |
6. |
Павловська Марія Анатоліївна |
10 |
Десять |
7. |
Самакіє Діана Хальдунівна |
11 |
Одинадцять |
8. |
Сапа Анна Анатоліївна |
8 |
Вісім |
9. |
Удалова Єлизавета Владиславівна |
10 |
Десять |
10. |
Чайка Олеся Анатоліївна |
10 |
Десять |
11. |
Чумак Катерина Юріївна |
9 |
Дев’ять |
12. |
Шевченко Людмила Русланівна |
9 |
Дев’ять |
Спеціальність 242 «Туризм»
Спеціалізація «Туризм»
Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.
№ |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів
|
|
цифрами |
словами |
||
1. |
ЛегкодухДарина Валентинівна |
11 |
Одинадцять |
Результати вступного екзамену
з предмету
«Українська мова» (диктант)
Спеціальність 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Спеціалізація «Мистецтво співу»
Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.
№
|
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів
|
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Бережна Руслана Миколаївна |
7 |
Сім |
2. |
Булавінова Марія Вікторівна |
5 |
П’ять |
3. |
Венедіктов Валентин Володимирович |
5 |
П’ять |
4. |
Гаврильченко В'ячеслав Сергійович |
7 |
Сім |
5. |
Галанзовська Анна Сергіївна |
7 |
Сім |
6. |
Галушка Анна Євгеніївна |
8 |
Вісім |
7. |
Гальчинська Юлія Анатоліївна |
6 |
Шість |
8. |
Гоцалюк Дмитро Андрійович |
10 |
Десять |
9. |
Дейнега Анна Миколаївна |
9 |
Дев’ять |
10. |
Дерев'янко Юлія Вікторівна |
9 |
Дев’ять |
11. |
Козяр Божена Олегівна |
6 |
Шість |
12. |
Костюк Валерія Володимирівна |
4 |
Чотири |
13. |
Лепьошкіна Аліна Олексіївна |
8 |
Вісім |
14. |
Липовенко Катерина Ігорівна |
5 |
П’ять |
15. |
Неїжко Олександра Олегівна |
7 |
Сім |
16. |
Олійник Дар'я Русланівна |
10 |
Десять |
17. |
Остроух Єлизавета Олегівна |
6 |
Шість |
18. |
Смірнова Марія Олександрівна |
8 |
Вісім |
19. |
Сябренко Неля Володимирівна |
8 |
Вісім |
20. |
Цегельна Богдана Геннадіївна |
8 |
Вісім |
21. |
Чернявська Марія Русланівна |
10 |
Десять |
22. |
Ясінська Анастасія Сергіївна |
7 |
Сім |
Результати творчого конкурсу
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Народні інструменти»
Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Бойко Глорія Олегівна |
12 |
Дванадцять |
2. |
Бондар Софія Єгорівна |
11 |
Одинадцять |
3. |
Висоцька Єва Вікторівна |
11 |
Одинадцять |
4. |
Гречко Мирослав Михайлович |
7 |
Сім |
5. |
Дитина Веніамін Анатолійович |
5 |
П’ять |
6. |
Елшорафа Аміна Айманівна |
8 |
Вісім |
7. |
Железко Назар Олегович |
12 |
Дванадцять |
8. |
Зубчук Максим Павлович |
12 |
Дванадцять |
9. |
Кучерук Марія Олександрівна |
7 |
Сім |
10. |
ЛазарукМарія Ярославівна |
9 |
Дев’ять |
11. |
Мироненко Андрій Іванович |
6 |
Шість |
12. |
Пархоменко Анастасія Олександрівна |
11 |
Одинадцять |
13. |
Подвигін Олег Валерійович |
6 |
Шість |
14. |
Римар Олександр Олегович |
12 |
Дванадцять |
15. |
Сапа Анна Анатоліївна |
9 |
Дев’ять |
16. |
Сіваченко Павло Дмитрович |
6 |
Шість |
17. |
ТарасикНаталя Сергіївна |
10 |
Десять |
18. |
Чабак Денис Юрійович |
12 |
Дванадцять |
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
ТВОРЧЕ ВИПРОБУВАННЯ
Спеціальність024 «Хореографія»
Спеціалізація «Народна хореографія»
Група 1
Дата проведення вступного випробування «17» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище,ім’я та по батькові вступника |
Кількістьбалів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Бочаров Дмитро Олександрович |
9 |
Дев’ять |
2. |
Гонтарук Богдан Вадимович |
10 |
Десять |
3. |
Горбатенко Катерина Юріївна |
8 |
Вісім |
4. |
Гречок Марина Михайлівна |
10 |
Десять |
5. |
Дарчук Валерія Ігорівна |
8 |
Вісім |
6. |
Дереглазова Анна Сергіївна |
10 |
Десять |
7. |
Єршова Вікторія Михайлівна |
9 |
Дв’ять |
8. |
Зузанова Анна Юріївна |
7 |
Сім |
9. |
Казда Катерина Олександрівна |
7 |
Сім |
10. |
Конюх Олег Валерійович |
8 |
Вісім |
11. |
Королюк Юрій Іванович |
11 |
Одинадцять |
12. |
Костенко Юлія Сергіївна |
8 |
Вісім |
13. |
Кукшина Лілія Олександрівна |
8 |
Вісім |
14. |
Кушнір Олена Вікторівна |
8 |
Вісім |
15. |
Плегуца Анастасія Андріївна |
8 |
Вісім |
16. |
Поліщук Марія Максимівна |
7 |
Сім |
17. |
Рак Дмитро Дмитрович |
9 |
Дев’ять |
18. |
Ребенсдорф Дмитро Вікторович |
4 |
Чотири |
19. |
Редколіс Поліна Олегівна |
8 |
Вісім |
20. |
Савенко Катерина Олексіївна |
7 |
Сім |
21. |
Стороженко Наталія Сергіївна |
6 |
Шість |
22. |
Ткаченко Єлизавета Юріївна |
12 |
Дванадцять |
Спеціальність024 «Хореографія»
Спеціалізація «Народна хореографія»
Група 2
Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище,ім’я та по батькові вступника |
Кількістьбалів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Балахонова Анастасія Сергіївна |
9 |
Дев’ять |
2. |
Бондаренко Ліза Андріївна |
9 |
Дев’ять |
3. |
Воскобойник Анна Сергіївна |
6 |
Шість |
4. |
Гайдай Анна Олександрівна |
9 |
Дев’ять |
5. |
Гонарович Богдан Олександрович |
10 |
Десять |
6. |
Джамгурова Ельміра Рустамівна |
8 |
Вісім |
7. |
Жоронько Євгеній Петрович |
9 |
Дев’ять |
8. |
Карпенко Назар Віталійович |
11 |
Одинадцять |
9. |
Кулик Вікторія Ігорівна |
9 |
Дев’ять |
10. |
Лисюк Артем Романович |
11 |
Одинадцять |
11. |
Литвиненко Сергій Леонідович |
12 |
Дванадцять |
12. |
Новікова Крістіна Вікторівна |
7 |
Сім |
13. |
Поліщук Дар'я Віталіївна |
7 |
Сім |
14. |
Рожкова Анастасія Олегівна |
9 |
Дев’ять |
15. |
Сівова Софія Юріївна |
6 |
Шість |
16. |
Уржумова Софія Костянтинівна |
5 |
П’ять |
17. |
Чайка Ангеліна Олександрівна |
6 |
Шість |
18. |
Чайка Христина Олександрівна |
6 |
Шість |
Результати творчого конкурсу
Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»
Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
група 1
Дата проведення вступного випробування «16» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Богданов Олександр Вадимович |
5 |
П’ять |
2. |
Бутенко Яків Ігорович |
6 |
Шість |
3. |
Гаврилова Маргарита Юріївна |
8 |
Вісім |
4. |
Гасіч Анастасія Олегівна |
5 |
П’ять |
5. |
Дяченко Андрій Олегович |
9 |
Дев’ять |
6. |
Івашко Ілля Вікторович |
9 |
Дев’ять |
7. |
Кириченко Микола Ігорович |
8 |
Вісім |
8. |
Козлюк Анна Федорівна |
4 |
Чотири |
9. |
Косенко Валерія Владиславівна |
9 |
Дев’ять |
10. |
Костюк Валерія Володимирівна |
9 |
Дев’ять |
11. |
Кошель Анастасія Сергіївна |
8 |
Вісім |
12. |
Крамаренко Ростислав Олегович |
8 |
Вісім |
13. |
Мельник Денис Костянтинович |
8 |
Вісім |
14. |
Мотринчук Кіріл Сергійович |
7 |
Сім |
15. |
Пастушенко Максим Юрійович |
5 |
П’ять |
16. |
Піскун Єлизавета Валеріївна |
6 |
Шість |
17. |
Походня Радислав Романович |
10 |
Десять |
18. |
Самар Надія Олександрівна |
8 |
Вісім |
19. |
Скрипник Аліна Олегівна |
7 |
Сім |
20. |
Соломко Анастасія Олександрівна |
6 |
Шість |
21. |
Ткаченко Данило Михайлович |
9 |
Дев’ять |
22. |
Чайка Олеся Анатоліївна |
9 |
Дев’ять |
23. |
Чичкаленко Ростислав Русланович |
10 |
Десять |
Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»
Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
група 2
Дата проведення вступного випробування «17» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Бабич МиколаПавлович |
9 |
Дев’ять |
2. |
БатракСвітлана Сергіївна |
7 |
Сім |
3. |
ВоробйоваАнастасія Анатоліївна |
9 |
Дев’ять |
4. |
Довніч ЗахарВадимович |
8 |
Вісім |
5. |
Зубаль ЄвгеніяВіталіївна |
8 |
Вісім |
6. |
КовальВікторія Максимівна |
4 |
Чотири |
7. |
КовтунОлександр Андрійович |
8 |
Вісім |
8. |
Козлова Дар'яГеннадіївна |
5 |
П’ять |
9. |
КочетковВіктор Андрійович |
8 |
Вісім |
10. |
КулаківськаДіана Олегівна |
7 |
Сім |
11. |
Масна ІринаМихайлівна |
9 |
Дев’ять |
12. |
НазаренкоАнастасія Юріївна |
10 |
Десять |
13. |
Никитюк ЮліанаАндріївна |
4 |
Чотири |
14. |
НиципоровичЛілія Сергіївна |
9 |
Дев’ять |
15. |
Панькевич АннаЄвгенівна |
8 |
Вісім |
16. |
ПідгурськаАнастасія Павлівна |
5 |
П’ять |
17. |
ПустоваМирослава Максимівна |
9 |
Дев’ять |
18. |
ТерешковичІрина Володимирівна |
5 |
П’ять |
19. |
Чайка АнгелінаОлександрівна |
9 |
Дев’ять |
20. |
Чайка ХристинаОлександрівна |
9 |
Дев’ять |
21. |
ЧернявськаМарія Русланівна |
5 |
П’ять |
22. |
Яворська ДіанаОлександрівна |
8 |
Вісім |
Результати творчого конкурсу
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»
Група 1
Дата проведення вступного випробування «15» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Авдєєва Дар'я Олегівна |
6 |
Шість |
2. |
Бережна Руслана Миколаївна |
5 |
П’ять |
3. |
Величенко Марія Владиславівна |
7 |
Сім |
4. |
Глушко Онисія Євгенівна |
10 |
Десять |
5. |
Дорофеєва Вікторія Олександрівна |
3 |
Три |
6. |
Зінчук Юліана Юріївна |
6 |
Шість |
7. |
Кириченко Микола Ігорович |
10 |
Десять |
8. |
Корзун Ірина Вікторівна |
6 |
Шість |
9. |
Косенко Валерія Владиславівна |
7 |
Сім |
10. |
Костюк Валерія Володимирівна |
5 |
П’ять |
11. |
Кушнірук Ольга Анатоліївна |
3 |
Три |
12. |
Липовенко Катерина Ігорівна |
3 |
Три |
13. |
Мамикіна Ірина Олександрівна |
9 |
Дев’ять |
14. |
Мороз Єлизавета Олександрівна |
8 |
Вісім |
15. |
Неїжко Олександра Олегівна |
5 |
П’ять |
16. |
Павлова Валерія Вікторівна |
10 |
Десять |
17. |
Поліщук Софія Сергіївна |
11 |
Одинадцять |
18. |
Пустова Мирослава Максимівна |
8 |
Вісім |
19. |
Тимчук Наталія Юріївна |
4 |
Чотири |
20. |
Шевчук Ольга Павлівна |
8 |
Вісім |
21. |
Чернявська Анна Андріївна |
7 |
Сім |
22. |
Юрченко Олександра Олексіївна |
7 |
Сім |
23. |
Юхименко Анастасія Андріївна |
6 |
Шість |
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»
Група 2
Дата проведення вступного випробування «16» липня 2017 року.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Без'язичний Ярослав Олегович |
10 |
Десять |
2. |
Болдаков Олександр Миколайович |
7 |
Сім |
3. |
Галицький Даніїл Олександрович |
11 |
Одинадцять |
4. |
Гладков Дмитро Юрійович |
10 |
Десять |
5. |
Григорчук Анастасія Олександрівна |
8 |
Вісім |
6. |
Дзюба Аліна Анатоліївна |
6 |
Шість |
7. |
Довженко Еліза Вадимівна |
10 |
Десять |
8. |
Дюговська Дарина Леонідівна |
8 |
Вісім |
9. |
Золотун Богдан Юрійович |
10 |
Десять |
10. |
Іщенко Альона Володимирівна |
9 |
Дев’ять |
11. |
Колчерін Кирило Сергійович |
3 |
Три |
12. |
Круценко Олександра Геннадіївна |
3 |
Три |
13. |
Лагутик Ірина Віталіївна |
6 |
Шість |
14. |
Масютка Марко Назарович |
10 |
Десять |
15. |
Носовський Владислав Андрійович |
11 |
Одинадцять |
16. |
Сіваченко Павло Дмитрович |
10 |
Десять |
17. |
Слободська Анастасія Федорівна |
10 |
Десять |
18. |
Тарасик Наталя Сергіївна |
7 |
Сім |
19. |
Ужва Єгорій Юрійович |
10 |
Десять |
20. |
Щиголь Дар'я Олексіївна |
8 |
Вісім |
21. |
Чернявська Марія Русланівна |
3 |
Три |
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Мистецтво співу»
Дата проведення екзамену 15 липня 2017р.
І група
№ з/п |
Прізвище,ім’я та по батькові вступника |
Кількістьбалів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Авдєєва Дар'я Олегівна |
11 |
Одинадцять |
2. |
Бережна Руслана Миколаївна |
4 |
Чотири |
3. |
Булавінова Марія Вікторівна |
10 |
Десять |
4. |
Гаврильченко В'ячеслав Сергійович |
9 |
Дев’ять |
5. |
Галушка Анна Євгеніївна |
10 |
Десять |
6. |
Гоцалюк Дмитро Андрійович |
12 |
Дванадцять |
7. |
Козяр Божена Олегівна |
9 |
Дев’ять |
8. |
Костюк Валерія Володимирівна |
4 |
Чотири |
9. |
Лагутик Ірина Віталіївна |
6 |
Шість |
10. |
Лепьошкіна Аліна Олексіївна |
8 |
Вісім |
11. |
Олійник Дар'я Русланівна |
12 |
Дванадцять |
12. |
Сябренко Неля Володимирівна |
9 |
Дев’ять |
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Спеціалізація «Мистецтво співу»
Дата проведення екзамену 16 липня 2017р.
ІІ група
№ з/п |
Прізвище,ім’я та по батькові вступника |
Кількістьбалів |
|
цифрами |
словами |
||
1. |
Венедіктов Валентин Володимирович |
6 |
Шість |
2. |
Галанзовська Анна Сергіївна |
6 |
Шість |
3. |
Гальчинська Юлія Анатоліївна |
8 |
Вісім |
4. |
Дейнега Анна Миколаївна |
10 |
Десять |
5. |
Дерев'янко Юлія Вікторівна |
12 |
Дванадцять |
6. |
Іщенко Альона Володимирівна |
6 |
Шість |
7. |
Липовенко Катерина Ігорівна |
6 |
Шість |
8. |
Неїжко Олександра Олегівна |
9 |
Дев’ять |
9. |
Остроух Єлизавета Олегівна |
10 |
Десять |
10. |
Редька Богдан Віталійович |
10 |
Десять |
11. |
Смірнова Марія Олександрівна |
6 |
Шість |
12. |
Цегельна Богдана Геннадіївна |
9 |
Дев’ять |
13. |
Чернявська Марія Русланівна |
4 |
Чотири |
14. |
Шевчук Ольга Павлівна |
10 |
Десять |
15. |
Ясінська Анастасія Сергіївна |
10 |
Десять |
Результати вступного екзамену
з навчального предмету
«Українська мова» (диктант)
Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Спеціалізація «Організація діловодства»
№ з.п. |
Прізвище, ім’я по батькові вступника |
Бал за вступне випробування
|
1. |
Батрак СвітланаСергіївна |
5 (п’ять) |
2. |
ГасічАнастасія Олегівна |
6 (шість) |
3. |
ІвашкоІлля Вікторович |
7 (сім) |
4. |
КоцурКатерина Віталіївна |
9 (дев’ять) |
5. |
НаджафоваАліна Володимирівна |
6 (шість) |
6. |
ОліникАліна Валентинівна |
9 (дев’ять) |
7. |
СамакієДіана Хальдунівна |
8 (вісім) |
8. |
СапаАнна Анатоліївна |
7 (сім) |
9. |
УдаловаЄлизавета Владиславівна |
8 (вісім) |
10. |
ЧайкаОлеся Анатоліївна |
11(одинадцять) |
11. |
ЧумакКатерина Юріївна |
6 (шість) |
12. |
Шевченко Людмила Руславівна |
9 (дев’ять) |
Спеціальність 242 «Туризм»
Спеціалізація «Туризм»
№ з.п. |
Прізвище, ім’я по батьковівступника |
Бал за вступневипробування
|
1. |
Гайдук Вероніка Олександрівна |
8 (вісім) |
2. |
Гиренко Яна Віталіївна |
7 (сім) |
3. |
Горпиніч Діана Сергіївна |
6 (шість) |
4. |
Губіна Олександра Павлівна |
11 (одинадцять) |
5. |
Дерябіна Ярослава Павлівна |
5 (п’ять) |
6. |
Діденко Іван Іванович |
9 (дев’ять) |
7. |
Зеліков Денис Олексійович |
6 (шість) |
8. |
Кенгерлі Аніта Аліївна |
5 (п’ять) |
9. |
Копієвський Ростислав Петрович |
11 (одинадцять) |
10. |
Лановенчик Катерина Валеріївна |
7 (сім) |
11. |
Легкодух Дарина Валентинівна |
11 (одинадцять) |
12. |
Лукашеня Юлія Володимирівна |
7 (сім) |
13. |
Луценко Данило Артурович |
6 (шість) |
14. |
Марценюк Микола Олександрович |
11 (одинадцять) |
15. |
Москаленко Анастасія Сергіївна |
11 (одинадцять) |
16. |
Павловська Марія Анатоліївна |
7 (сім) |
17. |
Пшенична МаргаритаАндріївна |
5 (п’ять) |
18. |
Саблук Олексій Олексійович |
7 (сім) |
19. |
Семенова Людмила Віталіївна |
10 (десять) |
20. |
Сіренко Ірина Вікторівна |
6 (шість) |
21. |
Соломаха Вікторія Володимирівна |
6 (шість) |
22. |
Ткачук Дар'я Анатоліївна |
8 (вісім) |
23. |
Хацько Олександра Денисівна |
6 (шість) |
сайт разработан компанией |