Підсумки успішності студентів

Академічна стипендія на 2-й семестр 2018-2019 н.р.


 

Соціальна стипендія на 2-й семестр 2018-2019 н.р.


 

Наші відмінники,
які за результатами оцінювання,
досягли найвищого рівня знань
за І семестр 2018-2019 навчального року

(результати навчання 5,0 бали)

 

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

Другий курс

  1. Чайка Олеся Анатоліївна,
  2. Яворська Діана Олександрівна.

Третій курс

  1. Вітковський Олег Романович.

Четвертий курс

  1. Бондарчук Марина Миколаївна.

Спеціалізація «Мистецтво співу»

Другий курс

  1. Неїжко Олександра Олегівна.

Спеціалізація «Менеджмент соціально-культурної сфери»

Другий курс

  1. Олійник Аліна Валентинівна.

Третій курс

  1. Геращенко Владислава Владиславівна.

Спеціальність «Туристичне обслуговування»

Другий курс

  1. Лановенчик Катерина Валеріївна,
  2. Семенова Людмила Віталіївна.

Спеціалізація «Народні інструменти»

Третій курс

  1. Брезінська Єлизавета Мирославівна,
  2. Дідик Дарина Володимирівна.

Четвертий курс

  1. Демиденко Катерина Павлівна.

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

Третій курс

  1. Добривечер Софія Денисівна.

Четвертий курс

  1. Воропай Софія Сергіївна,
  2. Малишев Олексій Павлович,
  3. Масюк Нікіта Олександрович,
  4. Пилипчук Владислав Олександрович,
  5. Росс Роман Олександрович.

 


 

Наші відмінники,
які за результатами оцінювання знань
досягли найвищого рівня
(ІІ семестр 2017-2018 навчального року)

 

«Музичне мистецтво естради»

Четвертий курс

  1. Жукова Юлія Олегівна,
  2. Ільяшенко Ілля Вадимович,
  3. Ляшенко Вікторія Вікторівна,
  4. Пастушенко Марія Юріївна.

«Мистецтво співу»

Перший курс

  1. Неїжко Олександра Олегівна.

«Народні інструменти»

Четвертий курс

  1. Дідківська Віра Вікторівна,
  2. Лех Назар Павлович,
  3. Назаренко Катерина Юріївна,
  4. Скидан Роман Вікторович.

«Оркестрові духові та ударні інструменти»

Третій курс

  1. Мельник Єгор Анатолійович.

«Народне пісенне мистецтво»

Третій курс

  1. Ікізлі Валерія Іванівна.

«Видовищно-театралізовані заходи»

Перший курс

  1. Чайка Олеся Анатоліївна,
  2. Яворська Діана Олександрівна.

Третій курс

  1. Бондарчук Марина Миколаївна.

Четвертий курс

  1. Лациба Надія Василівна,
  2. Ушатенко Богдана Анатоліївна.

«Менеджмент соціокультурної сфери»

Перший курс

  1. Олійник Аліна Валентинівна.

Другий курс

  1. Геращенко Владислава Владиславівна.

«Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Третій курс

  1. Іванченко Юлія Олександрівна,
  2. Лавриченко Анна Сергіївна,
  3. Подоляко Марина Ігорівна.

«Туризм»

Перший курс

  1. Лановенчик Катерина Валеріївна,
  2. Семенова Людмила Віталіївна.

 

Адміністрація та педагогічний колектив коледжу в особі директора – Заслуженого діяча мистецтв України Романчишина Василя Григоровича висловлюють щиру вдячність батькам студентів-відмінників за виховання відповідального ставлення до навчання своїх дітей.

 


 

Наші відмінники,
які за результатами оцінювання знань
досягли найвищого рівня
(І семестр 2017-2018 навчального року)

 

«Музичне мистецтво естради»

Третій курс

  1. Росс Роман Олександрович,
  2. Малишев Олексій Павлович,
  3. Пилипчук Владислав Олександрович,
  4. Воропай Софія Сергіївна.


Четвертий курс

  1. Жукова Юлія Олегівна,
  2. Кричко Олена Володимирівна,
  3. Ляшенко Вікторія Вікторівна,
  4. Пастушенко Марія Юріївна.

«Народні інструменти»

Третій курс

  1. Демиденко Катерина Павлівна.

Четвертий курс

  1. Олексієнко Віта Володимирівна,
  2. Лех Назар Павлович,
  3. Назаренко Катерина Юріївна,
  4. Скидан Роман Вікторович.

«Народна хореографія»

Третій курс

  1. Залуцька Юлія Олександрівна.

Четвертий курс

  1. Гудзь Тамара Сергіївна,
  2. Кіндратенко Богдан Сергійович,
  3. Маліков Андрій Ігорович,
  4. Степанчук Марина Віталіївна.

«Народне пісенне мистецтво»

Третій курс

  1. Ікізлі Валерія Іванівна,
  2. Кривша Олександра Юріївна.

«Видовищно-театралізовані заходи»

Перший курс

  1. Чайка Олеся Анатоліївна,
  2. Яворська Діана Олександрівна.

Третій курс

  1. Бондарчук Марина Миколаївна.

Четвертий курс

  1. Юрковець Максим Сергійович,
  2. Мачулко Ангеліна Анатоліївна,
  3. Дейнега Катерина Русланівна,
  4. Лациба Надія Василівна,
  5. Ушатенко Богдана Анатоліївна.

«Ударні та духові інструменти»

Четвертий курс

  1. Коновал Анна Юріївна.

«Менеджмент соціокультурної сфери»

Другий курс

  1. Геращенко Владислава Владиславівна.

«Організація діловодства»

Третій курс

  1. Іванченко Юлія Олександрівна,
  2. Лавриченко Анна Сергіївна,
  3. Подоляко Марина Ігорівна.

«Туристичне обслуговування»

Перший курс

  1. Лановенчик Катерина Валеріївна,
  2. Семенова Людмила Віталіївна.

Третій курс

  1. Бурковська Катерина Андріївна,
  2. Рущак Яна Михайлівна.

 


 

АРХІВ 2014-2016

 

   
сайт разработан компанией разработка сайтов украина