НОВИНИ КОЛЕДЖУ

1 вересня 2017 року

У коледжі культури і мистецтв відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань-2017. Студентів привітали директор коледжу, заслужений діяч мистецтв України В.Г. Романчишин, начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України І.І. Подолянець та голова студентського самоврядування коледжу О.Ярош. Студенти спеціалізацій «Хореографія» та «Естрада» подарували декілька цікавих творчих номерів. Завершив свято гімн коледжу «Світ культури та мистецтва» і кольорові кульки як символ майбутніх творчих злетів студентів.

Фотогалерея>>


30 серпня 2017 року

Відбулося засідання педагогічної ради коледжу, де розглянуто питання:

  • «Про роботу педагогічного колективу в 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік»;
  • «Підсумки роботи приймальної комісії у 2017 році»;
  • «Про структуру 2017-2018 навчального року та навчальні плани, особливості організації навчального процесу».

По першому питанню з доповіддю виступив директор коледжу В.Г. Романчишин, по другому та третьому відповідно секретар приймальної комісії коледжу Т.Л. Ясюк та заступник директора коледжу з навчальної роботи О.М. Сергєєнко.

Рішенням, яке після обговорення затвердила педагогічна рада, передбачено:

  • проведення інструктажу голів комісій по виконанню єдиного орфографічного режиму, веденню журналів групових та індивідуальних занять інших форм документації;
  • затвердити навчальні плани підготовки молодших спеціалістів відповідно до Акту узгодження переліку спеціальностей та графік навчального процесу;
  • завершити роботу з планування роботи заочного відділення;
  • внести зміни до Робочих навчальних програм у відповідності до Навчальних планів 2017 року;
  • розробити робочі навчальні програми дисциплін «Педагогічна практика» та «Концертно-виконавська практика» з урахуванням спеціалізацій;
  • удосконалити проведення виховних годин керівниками академічних груп;
  • придбати навчальні посібники, музичні інструменти та сучасне обладнання.

 

Денна форма навчання ІІ курс (бюджет)

 

Денна форма навчання ІІ курс (контракт)


 

Заочна форма навчання ІІ курс (бюджет)

 

Заочна форма навчання ІІ курс (контракт)


 

Заочна форма навчання І курс (бюджет)

Заочна форма навчання І курс (бюджет)

 

Заочна форма навчання І курс (контракт)

Заочна форма навчання І курс (контракт)


 

НАКАЗ про зарахування на навчання
(денна форма за кошти фізичних осіб)


 

 

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

 

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ



 

РЕЗУЛЬТАТИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

 

Спеціальність025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Мистецтво співу» (академічний, народний)

 

Дата проведення вступного випробування «07» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

Цифрами

Вага вступного випробування

 коефіцієнт 0,5

1.

Бондаренко Оксана Петрівна

185

92,5

2.

Бондарчук Ліна Іванівна

190

95

3.

Волошанова Тамара Петрівна

180

90

4.

Григор'єва Марія Сергіївна

185

92,5

5.

Дуженко Наталія Василівна

160

80

6.

Пазич Оксана Олексіївна

190

95

7.

Шахова Тетяна Віталіївна

170

85

8.

Шишковська Карина Сергіївна

200

100

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ
ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

 

Спеціальність025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «04» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

Вага вступного випробування коефіцієнт 0,5

1.

Заболотна Нана Анатоліївна

182

91

2.

Омельченко Тарас Олександрович

186

93

 

 

Спеціальність025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Дата проведення вступного випробування «04» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

Вага вступного випробування коефіцієнт 0,5

1.

Ворончук Дар'я Володимирівна

195

97,5

2.

Гаман Ольга Юріївна вокал

118

Не прохідний бал

3.

Діденко Володимир Васильович

200

100

4.

Марценюк Леся Анатоліївна

150

75

5.

Михайлова Марина Миколаївна

146

73

6.

Пархоменко Марія Сергіївна

200

100

7.

Потіп Юлія Сергіївна

192

96

8.

Фролов Андрій Миколайович

200

100

 

 

Спеціальність025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Дата проведення вступного випробування «04» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

Вага вступного випробування коефіцієнт 0,5

1.

Нодь Адріан Олександрович

200

100

2.

Пісковий Валентин Ігорович

200

100

3.

Худобіна Олександра Юріївна

153

76,5

4.

Цимбалов Микола Андрійович

156

78

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Спеціалізація «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

 

Дата проведення вступного випробування «04» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

Цифрами

Вага вступного випробування

 коефіцієнт 0,4

1.

Кротова Олена Олександрівна

172

68,8

2.

Лінчак Наталія Анатоліївна

181

72,4

3.

Правик Людмила Анатоліївна

162

64,8

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ

ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

 

Спеціальність 024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Дата проведення вступного випробування «03» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

Цифрами

Вага вступного випробування

 коефіцієнт 0,5

1.

Бердичевська Євгенія Сергіївна

182

91

2.

Бесараб Тетяна Вікторівна

192

96

3.

Грек Єлизавета Анатоліївна

190,5

95,25

4.

Гуща Марія Іванівна

181

90,5

5.

Дуженко Наталія Василівна

181

90,5

6.

Кийко Тетяна Костянтинівна

188

94

7.

Колбасинська Анастасія Анатоліївна

181

90,5

8.

Мальонкіна Інна Сергіївна

186

93

 

Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

 

Дата проведення вступного випробування «03» серпня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

Цифрами

Вага вступного випробування

 коефіцієнт 0,5

1.

Зіменс Богдан Володимирович

185

92,5

2.

Корчак Максим Русланович

198

99

3.

Кузіна Анастасія Тимурівна

185

92,5

4.

Ліпницька Катерина Анатоліївна

200

100

5.

Семирозуменко Антон Вікторович

191

95,5

6.

Стеблевська Людмила Миколаївна

192

96

7.

Цимбал Аріна Сергіївна

190

95

 


 

РЕЙТИГОВІ СПИСКИ
РЕКОМЕНДОВАНИХ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
(КОНТРАКТ)

Станом на 03.08.2017р.


 

Результати вступного екзамену
з навчального предмету
«Українська мова і література» (усний)


 

РЕЙТИГОВІ СПИСКИ
РЕКОМЕНДОВАНИХ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
(КОНТРАКТ)

Станом на 31.07.2017р.


 

Наказ зарахування на бюджетну форму


 

 

Рейтингові списки

зі змінами станом на 28.07.2017 р.

 


 

Внесені зміни до

Програм проведення творчих конкурсів спеціалізації

«Естрада» (вокаліст, інструменталіст естради)

відповідно до Запиту представника Уповноваженого

Верховної Ради України з прав людини

№ 10-1641/17-184 від 27 липня 2017 р.,

за рішенням Приймальної комісії коледжу

протокол № 17 від 26 липня 2017 року

 

 

 


 

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

 


 


 


 



 


 


 



 

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ
З ПРЕДМЕТУ «УКРАЇНСЬКА МОВА»

 

Спеціальність025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «22» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бойко Глорія Олегівна

9

Дев’ять

2.

Бондар Софія Єгорівна

8

Вісім

3.

Висоцька Єва Вікторівна

7

Сім

4.

Гречко Мирослав Михайлович

5

П’ять

5.

Елшорафа Аміна Айманівна

5

П’ять

6.

Железко Назар Олегович

8

Вісім

7.

Зубчук Максим Павлович

7

Сім

8.

Кучерук Марія Олександрівна

5

П’ять

9.

Лазарук Марія Ярославівна

7

Сім

10.

Мироненко Андрій Іванович

4

Чотири

11.

Пархоменко Анастасія Олександрівна

9

Дев’ять

12.

Подвигін Олег Валерійович

5

П’ять

13.

Римар Олександр Олегович

8

Вісім

14.

Сіваченко Павло Дмитрович

6

Шість

15.

Чабак Денис Юрійович

8

Вісім

 

Спеціальність025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «22» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Ан Данило Донович

4

Чотири

2.

Брежстовський Михайло Олександрович

6

Шість

3.

Дитина Веніамін Анатолійович

7

Сім

4.

Дичко Дарина Олегівна

8

Вісім

5.

Дорошенко Владислав Богданович

8

Вісім

6.

Калениченко Дмитро Юрійович

10

Десять

7.

Лідаговський Олексій Олександрович

5

П’ять

8.

Перчук Богдан Володимирович

8

Вісім

9.

Пініковська Єва Олександрівна

8

Вісім

10.

Пластомак Еліна Володимирівна

8

Вісім

11.

Редька Богдан Віталійович

9

Дев’ять

12.

Усачов Ріхард-Антон Віталійович

8

Вісім

13.

Шкляр Дар'я Вадимівна

8

Вісім

 

Спеціальність 028 «Менеджмент соціально-культурної діяльності»

Спеціалізація «Менеджмент соціально-культурної діяльності»

 

Дата проведення вступного випробування «22» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Висікайло Аліна Валеріївна

4

Чотири

2.

Глущенко Нікіта Іванович

8

Вісім

3.

Гончаренко Маргарита Володимирівна

8

Вісім

4.

Довженко Анастасія Юріївна

4

Чотири

5.

Костюк Анна Сергіївна

9

Дев’ять

6.

Крамаренко Ростислав Олегович

8

Вісім

7.

Куделюк Ангеліна Станіславівна

8

Вісім

8.

Лагутик Ірина Віталіївна

4

Чотири

9.

Лисак Олена Володимирівна

5

П’ять

10.

Рудник Аліна Віталіївна

6

Шість

11.

Світко Анастасія Владиславівна

6

Шість

12.

Силантьєва Діана Денисівна

4

Чотири

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
З ПРЕДМЕТУ «Українська мова»

 

Спеціальність 024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

група 1

Дата проведення вступного випробування «21» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

цифрами

словами

1.

Бочаров Дмитро Олександрович

8

Вісім

2.

Гонтарук Богдан Вадимович

9

Дев’ять

3.

Горбатенко Катерина Юріївна

9

Дев’ять

4.

Гречок Марина Михайлівна

9

Дев’ять

5.

Дарчук Валерія Ігорівна

10

Десять

6.

Дереглазова Анна Сергіївна

11

Одинадцять

7.

Єршова Вікторія Михайлівна

6

Шість

8.

Зузанова Анна Юріївна

4

Чотири

9.

Казда Катерина Олександрівна

5

П’ять

10.

Конюх Олег Валерійович

5

П’ять

11.

Королюк Юрій Іванович

10

Десять

12.

Костенко Юлія Сергіївна

7

Сім

13.

Кукшина Лілія Олександрівна

5

П’ять

14.

Кушнір Олена Вікторівна

7

Сім

15.

Плегуца Анастасія Андріївна

7

Сім

16.

Поліщук Марія Максимівна

5

П’ять

17.

Рак Дмитро Дмитрович

6

Шість

18.

Редколіс Поліна Олегівна

8

Вісім

19.

Савенко Катерина Олексіївна

6

Шість

20.

Стороженко Наталія Сергіївна

4

Чотири

21.

Ткаченко Єлизавета Юріївна

8

Вісім

 

 

Спеціальність 024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

група 2

Дата проведення вступного випробування «21» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

цифрами

словами

1.

Балахонова Анастасія Сергіївна

6

Шість

2.

Бондаренко Ліза Андріївна

7

Сім

3.

Воскобойник Анна Сергіївна

5

П’ять

4.

Гайдай Анна Олександрівна

6

Шість

5.

Гонарович Богдан Олександрович

7

Сім

6.

Джамгурова Ельміра Рустамівна

5

П’ять

7.

Жоронько Євгеній Петрович

6

Шість

8.

Карпенко Назар Віталійович

8

Вісім

9.

Кулик Вікторія Ігорівна

6

Шість

10.

Лисюк Артем Романович

10

Десять

11.

Литвиненко Сергій Леонідович

8

Вісім

12.

Новікова Крістіна Вікторівна

4

Чотири

13.

Поліщук Дар'я Віталіївна

4

Чотири

14.

Рожкова Анастасія Олегівна

8

Вісім

15.

Уржумова Софія Костянтинівна

5

П’ять

16.

Чайка Ангеліна Олександрівна

6

Шість

17.

Чайка Христина Олександрівна

5

П’ять

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
ТВОРЧЕ ВИПРОБУВАННЯ

 

Спеціальність 028 «Менеджмент соціально-культурної діяльності»

Спеціалізація «Менеджмент Соціально-культурної діяльності»

 

група 1

Дата проведення вступного випробування «20» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бутенко Яків Ігорович

5

П’ять

2.

Воробйова Анастасія Анатоліївна

10

Десять

3.

Гаврилова Маргарита Юріївна

8

Вісім

4.

Гончаренко Маргарита Володимирівна

11

Одинадцять

5.

Івашко Ілля Вікторович

9

Дев’ять

6.

Крамаренко Ростислав Олегович

8

Вісім

7.

Куделюк Ангеліна Станіславівна

10

Десять

8.

Панькевич Анна Євгенівна

8

Вісім

9.

Пастушенко Максим Юрійович

10

Десять

10.

Походня Радислав Романович

11

Одинадцять

11.

Рудник Аліна Віталіївна

8

Вісім

12.

Самар Надія Олександрівна

11

Одинадцять

13.

Світко Анастасія Владиславівна

9

Дев’ять

14.

Скрипник Аліна Олегівна

8

Вісім

15.

Ткаченко Данило Михайлович

8

Вісім

16.

Чумак Катерина Юріївна

7

Сім

17.

Яворська Діана Олександрівна

9

Дев’ять

 

 

Спеціальність 028 «Менеджмент соціально-культурної діяльності»

Спеціалізація «Менеджмент Соціально-культурної діяльності»

 

група 2

Дата проведення вступного випробування «20» липня 2017 року.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Батрак Світлана Сергіївна

7

Сім

2.

Висікайло Аліна Валеріївна

7

Сім

3.

Глущенко Нікіта Іванович

12

Дванадцять

4.

Довженко Анастасія Юріївна

8

Вісім

5.

Костюк Анна Сергіївна

12

Дванадцять

6.

Лагутик Ірина Віталіївна

8

Вісім

7.

Лисак Олена Володимирівна

8

Вісім

8.

Масна Ірина Михайлівна

11

Одинадцять

9.

Назаренко Анастасія Юріївна

11

Одинадцять

10.

Олійник Аліна Валентинівна

12

Дванадцять

11.

Силантьєва Діана Денисівна

8

Вісім

12.

Удалова Єлизавета Владиславівна

10

Десять

13.

Шевчук Ольга Павлівна

10

Десять

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ ПИСЬМОВОГО ЕКЗАМЕНУ
З ПРЕДМЕТУ «Українська мова» (диктант)

 

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

1 група

 

Дата проведення вступного екзамену 20 липня 2017року

 

Номер з.п.

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

цифрами

цифрами

1.

Богданов Олександр Вадимович

4

Чотири

2.

Бутенко Яків Ігорович

6

Шість

3.

Дяченко Андрій Олегович

4

Чотири

4.

Кириченко Микола Ігорович

8

Вісім

5.

Кошель Анастасія Сергіївна

8

Вісім

6.

Мельник Денис Костянтинович

11

Одинадцять

7.

Мотринчук Кіріл Сергійович

4

Чотири

8.

Пастушенко Максим Юрійович

11

Одинадцять

9.

Чичкаленко Ростислав Русланович

8

Вісім

10.

Соломко Анастасія Олександрівна

7

Сім

11.

Коваль Вікторія Максимівна

4

Чотири

12.

Масна Ірина Михайлівна

5

П’ять

13.

Назаренко Анастасія Юріївна

9

Дев’ять

14.

Ниципорович Лілія Сергіївна

5

П’ять

15.

Підгурська Анастасія Павлівна

6

Шість

 

 

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

2 група

 

Дата проведення вступного екзамену 20 липня 2017року

 

номер з.п.

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Гаврилова Маргарита Юріївна

4

Чотири

2.

Піскун Єлизавета Валеріївна

4

Чотири

3.

Походня Радислав Романович

8

Вісім

4.

Самар Надія Олександрівна

8

Вісім

5.

Скрипник Аліна Олегівна

6

Шість

6.

Бабич Микола Павлович

8

Вісім

7.

Воробйова Анастасія Анатоліївна

4

Чотири

8.

Довніч Захар Вадимович

8

Вісім

9.

Зубаль Євгенія Віталіївна

4

Чотири

10.

Ковтун Олександр Андрійович

4

Чотири

11.

Кочетков Віктор Андрійович

6

Шість

12.

Кулаківська Діана Олегівна

4

Чотири

13.

Панькевич Анна Євгенівна

5

П’ять

14.

Пустова Мирослава Максимівна

4

Чотири

15.

Терешкович Ірина Володимирівна

5

П’ять

16.

Ткаченко Данило Михайлович

5

П’ять

17.

Яворська Діана Олександрівна

8

Вісім

 

Спеціальність 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Дата проведення вступного екзамену 20 липня 2017року

 

1.

Мамикіна Ірина Олександрівна

7

Сім

 


 

Внесені зміни до

Програм проведення творчих конкурсів спеціалізації

«Естрада» (вокаліст, інструменталіст естради)

відповідно до Запиту представника Уповноваженого

Верховної Ради України з прав людини

№ 10-1612/17-184 від 20 липня 2017 р.,

за рішенням Приймальної комісії коледжу

протокол № 15 від 20 липня 2017 року

 

 

 


 

Результати вступного екзамену
з предмету
«Українська мова» (диктант)

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Дата проведення вступного випробування «19» липня 2017року

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Авдєєва Дар'я Олегівна

11

Одинадцять

2.

Без'язичний Ярослав Олегович

6

Шість

3.

Бережна Руслана Миколаївна

7

Сім

4.

Болдаков Олександр Миколайович

6

Шість

5.

Величенко Марія Владиславівна

8

Вісім

6.

Галицький Даніїл Олександрович

9

Дев’ять

7.

Гладков Дмитро Юрійович

8

Вісім

8.

Глушко Онисія Євгенівна

5

П’ять

9.

Григорчук Анастасія Олександрівна

7

Сім

10.

Дзюба Аліна Анатоліївна

7

Сім

11.

Довженко Еліза Вадимівна

6

Шість

12.

Дюговська Дарина Леонідівна

6

Шість

13.

Золотун Богдан Юрійович

9

Дев’ять

14.

Іщенко Альона Володимирівна

8

Вісім

15.

Кириченко Микола Ігорович

8

Вісім

16.

Корзун Ірина Вікторівна

7

Сім

17.

Косенко Валерія Владиславівна

6

Шість

18.

Костюк Валерія Володимирівна

4

Чотири

19.

Масютка Марко Назарович

8

Вісім

20.

Мороз Єлизавета Олександрівна

8

Вісім

21.

Неїжко Олександра Олегівна

7

Сім

22.

Носовський Владислав Андрійович

9

Дев’ять

23.

Павлова Валерія Вікторівна

6

Шість

24.

Поліщук Софія Сергіївна

10

Десять

25.

Слободська Анастасія Федорівна

8

Вісім

26.

Тарасик Наталя Сергіївна

8

Вісім

27.

Тимчук Наталія Юріївна

6

Шість

28.

Ужва Єгорій Юрійович

8

Вісім

29.

Чернявська Анна Андріївна

6

Шість

30.

Шевчук Ольга Павлівна

11

Одинадцять

31.

Щиголь Дар'я Олексіївна

6

Шість

32.

Юрченко Олександра Олексіївна

6

Шість

33.

Юхименко Анастасія Андріївна

6

Шість

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бойко Глорія Олегівна

12

Дванадцять

2.

Бондар Софія Єгорівна

11

Одинадцять

3.

Висоцька Єва Вікторівна

11

Одинадцять

4.

Гречко Мирослав Михайлович

7

Сім

5.

Дитина Веніамін Анатолійович

5

П’ять

6.

Елшорафа Аміна Айманівна

8

Вісім

7.

Железко Назар Олегович

12

Дванадцять

8.

Зубчук Максим Павлович

12

Дванадцять

9.

Корзун Ірина Вікторівна

8

Вісім

10.

Кучерук Марія Олександрівна

7

Сім

11.

Лазарук Марія Ярославівна

9

Дев’ять

12.

Мироненко Андрій Іванович

6

Шість

13.

Пархоменко Анастасія Олександрівна

11

Одинадцять

14.

Подвигін Олег Валерійович

6

Шість

15.

Римар Олександр Олегович

12

Дванадцять

16.

Сапа Анна Анатоліївна

9

Дев’ять

17.

Сіваченко Павло Дмитрович

6

Шість

18.

Тарасик Наталя Сергіївна

10

Десять

19.

Чабак Денис Юрійович

12

Дванадцять

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «19» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Ан Данило Донович

9

Дев’ять

2.

Болдаков Олександр Миколайович

9

Дев’ять

3.

Бржестовський Михайло Олександрович

9

Дев’ять

4.

Дитина Веніамін Анатолійович

6

Шість

5.

Дичко Дарина Олегівна

9

Дев’ять

6.

Дорошенко Владислав Богданович

12

Дванадцять

7.

Калениченко Дмитро Юрійович

12

Дванадцять

8.

Лідаговський Олексій Олександрович

8

Вісім

9.

Перчук Богдан Володимирович

10

Десять

10.

Піньковська Єва Олександрівна

9

Дев’ять

11.

Пластомак Еліна Володимирівна

8

Вісім

12.

Редька Богдан Віталійович

10

Десять

13.

Самченко Валерія Романівна

12

Дванадцять

14.

Усачов Ріхард-Антон Віталійович

10

Десять

15.

Шкляр Дар'я Вадимівна

12

Дванадцять

 


Результати вступного екзамену
з предмету «ГЕОГРАФІЯ»

 

Спеціальність 242 «Туризм»

Спеціалізація «Туризм»

18 липня 2017 р.

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

 

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Гайдук Вероніка Олександрівна

5

П’ять

2.

Гиренко Яна Віталіївна

8

Вісім

3.

Горпиніч Діана Сергіївна

3

Три

4.

Губіна Олександра Павлівна

11

Одинадцять

5.

Дерябіна Ярослава Павлівна

11

Одинадцять

6.

Діденко Іван Іванович

6

Шість

7.

Зеліков Денис Олексійович

8

Вісім

8.

Кенгерлі Аніта Аліївна

7

Сім

9.

Копієвський Ростислав Петрович

11

Одинадцять

10.

Лановенчик Катерина Валеріївна

12

Дванадцять

11.

Лукашеня Юлія Володимирівна

7

Сім

12.

Луценко Данило Артурович

7

Сім

13.

Марценюк Микола Олександрович

11

Одинадцять

14.

Москаленко Анастасія Сергіївна

9

Дев’ять

15.

Наджафова Аліна Володимирівна

5

П’ять

16.

Пшенична Маргарита Андріївна

11

Одинадцять

17.

Саблук Олексій Олексійович

9

Дев’ять

18.

Семенова  Людмила Віталіївна

6

Шість

19.

Сіренко Ірина Вікторівна

7

Сім

20.

Соломаха Вікторія Володимирівна

6

Шість

21.

Ткачук  Дар'я Анатоліївна

12

Дванадцять

22.

Уржумова Софія Костянтинівна

5

П’ять

23.

Хацько Олександра Денисівна

8

Вісім

 


Результати вступного екзамену
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Спеціалізація «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

 

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Батрак Світлана Сергіївна

6

Шість

2.

Гасіч Анастасія Олегівна

6

Шість

3.

Івашко Ілля Вікторович

9

Дев’ять

4.

Коцур Катерина Віталіївна

9

Дев’ять

5.

Оліник Аліна Валентинівна

11

Одинадцять

6.

Павловська Марія Анатоліївна

10

Десять

7.

Самакіє Діана Хальдунівна

11

Одинадцять

8.

Сапа Анна Анатоліївна

8

Вісім

9.

Удалова Єлизавета Владиславівна

10

Десять

10.

Чайка Олеся Анатоліївна

10

Десять

11.

Чумак Катерина Юріївна

9

Дев’ять

12.

Шевченко  Людмила Русланівна

9

Дев’ять

 

Спеціальність 242 «Туризм»

Спеціалізація «Туризм»

 

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Легкодух Дарина Валентинівна

11

Одинадцять

 


Результати вступного екзамену
з предмету
«Українська мова» (диктант)

 

Спеціальність 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізація «Мистецтво співу»

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Бережна Руслана Миколаївна

7

Сім

2.

Булавінова Марія Вікторівна

5

П’ять

3.

Венедіктов Валентин Володимирович

5

П’ять

4.

Гаврильченко В'ячеслав Сергійович

7

Сім

5.

Галанзовська Анна Сергіївна

7

Сім

6.

Галушка Анна Євгеніївна

8

Вісім

7.

Гальчинська Юлія Анатоліївна

6

Шість

8.

Гоцалюк Дмитро Андрійович

10

Десять

9.

Дейнега Анна Миколаївна

9

Дев’ять

10.

Дерев'янко Юлія Вікторівна

9

Дев’ять

11.

Козяр Божена Олегівна

6

Шість

12.

Костюк Валерія Володимирівна

4

Чотири

13.

Лепьошкіна Аліна Олексіївна

8

Вісім

14.

Липовенко Катерина Ігорівна

5

П’ять

15.

Неїжко Олександра Олегівна

7

Сім

16.

Олійник Дар'я Русланівна

10

Десять

17.

Остроух Єлизавета Олегівна

6

Шість

18.

Смірнова Марія Олександрівна

8

Вісім

19.

Сябренко Неля Володимирівна

8

Вісім

20.

Цегельна Богдана Геннадіївна

8

Вісім

21.

Чернявська Марія Русланівна

10

Десять

22.

Ясінська Анастасія Сергіївна

7

Сім

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бойко Глорія Олегівна

12

Дванадцять

2.

Бондар Софія Єгорівна

11

Одинадцять

3.

Висоцька Єва Вікторівна

11

Одинадцять

4.

Гречко Мирослав Михайлович

7

Сім

5.

Дитина Веніамін Анатолійович

5

П’ять

6.

Елшорафа Аміна Айманівна

8

Вісім

7.

Железко Назар Олегович

12

Дванадцять

8.

Зубчук Максим Павлович

12

Дванадцять

9.

Кучерук Марія Олександрівна

7

Сім

10.

Лазарук Марія Ярославівна

9

Дев’ять

11.

Мироненко Андрій Іванович

6

Шість

12.

Пархоменко Анастасія Олександрівна

11

Одинадцять

13.

Подвигін Олег Валерійович

6

Шість

14.

Римар Олександр Олегович

12

Дванадцять

15.

Сапа Анна Анатоліївна

9

Дев’ять

16.

Сіваченко Павло Дмитрович

6

Шість

17.

Тарасик Наталя Сергіївна

10

Десять

18.

Чабак Денис Юрійович

12

Дванадцять

 


РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
ТВОРЧЕ ВИПРОБУВАННЯ

 

Спеціальність024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Група 1

Дата проведення вступного випробування «17» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бочаров Дмитро Олександрович

9

Дев’ять

2.

Гонтарук Богдан Вадимович

10

Десять

3.

Горбатенко Катерина Юріївна

8

Вісім

4.

Гречок Марина Михайлівна

10

Десять

5.

Дарчук Валерія Ігорівна

8

Вісім

6.

Дереглазова Анна Сергіївна

10

Десять

7.

Єршова Вікторія Михайлівна

9

Дв’ять

8.

Зузанова Анна Юріївна

7

Сім

9.

Казда Катерина Олександрівна

7

Сім

10.

Конюх Олег Валерійович

8

Вісім

11.

Королюк Юрій Іванович

11

Одинадцять

12.

Костенко Юлія Сергіївна

8

Вісім

13.

Кукшина Лілія Олександрівна

8

Вісім

14.

Кушнір Олена Вікторівна

8

Вісім

15.

Плегуца Анастасія Андріївна

8

Вісім

16.

Поліщук Марія Максимівна

7

Сім

17.

Рак Дмитро Дмитрович

9

Дев’ять

18.

Ребенсдорф Дмитро Вікторович

4

Чотири

19.

Редколіс Поліна Олегівна

8

Вісім

20.

Савенко Катерина Олексіївна

7

Сім

21.

Стороженко Наталія Сергіївна

6

Шість

22.

Ткаченко Єлизавета  Юріївна

12

Дванадцять

 

 

Спеціальність024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Група 2

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Балахонова Анастасія Сергіївна

9

Дев’ять

2.

Бондаренко Ліза Андріївна

9

Дев’ять

3.

Воскобойник Анна Сергіївна

6

Шість

4.

Гайдай Анна Олександрівна

9

Дев’ять

5.

Гонарович Богдан Олександрович

10

Десять

6.

Джамгурова Ельміра Рустамівна

8

Вісім

7.

Жоронько Євгеній Петрович

9

Дев’ять

8.

Карпенко  Назар Віталійович

11

Одинадцять

9.

Кулик Вікторія Ігорівна

9

Дев’ять

10.

Лисюк Артем Романович

11

Одинадцять

11.

Литвиненко Сергій Леонідович

12

Дванадцять

12.

Новікова Крістіна Вікторівна

7

Сім

13.

Поліщук Дар'я Віталіївна

7

Сім

14.

Рожкова Анастасія Олегівна

9

Дев’ять

15.

Сівова Софія Юріївна

6

Шість

16.

Уржумова Софія Костянтинівна

5

П’ять

17.

Чайка Ангеліна Олександрівна 

6

Шість

18.

Чайка Христина Олександрівна 

6

Шість

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

 

група 1

Дата проведення вступного випробування «16» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Богданов Олександр Вадимович

5

П’ять

2.

Бутенко Яків Ігорович

6

Шість

3.

Гаврилова Маргарита Юріївна

8

Вісім

4.

Гасіч Анастасія Олегівна

5

П’ять

5.

Дяченко Андрій Олегович

9

Дев’ять

6.

Івашко Ілля Вікторович

9

Дев’ять

7.

Кириченко Микола Ігорович

8

Вісім

8.

Козлюк Анна Федорівна

4

Чотири

9.

Косенко Валерія Владиславівна

9

Дев’ять

10.

Костюк Валерія Володимирівна

9

Дев’ять

11.

Кошель Анастасія Сергіївна

8

Вісім

12.

Крамаренко Ростислав Олегович

8

Вісім

13.

Мельник Денис Костянтинович

8

Вісім

14.

Мотринчук Кіріл Сергійович

7

Сім

15.

Пастушенко Максим Юрійович

5

П’ять

16.

Піскун Єлизавета Валеріївна

6

Шість

17.

Походня Радислав Романович

10

Десять

18.

Самар Надія Олександрівна

8

Вісім

19.

Скрипник Аліна Олегівна

7

Сім

20.

Соломко Анастасія Олександрівна

6

Шість

21.

Ткаченко Данило Михайлович

9

Дев’ять

22.

Чайка Олеся Анатоліївна

9

Дев’ять

23.

Чичкаленко Ростислав Русланович

10

Десять

 

 

Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

 

група  2

Дата проведення вступного випробування «17» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бабич Микола Павлович

9

Дев’ять

2.

Батрак Світлана Сергіївна

7

Сім

3.

Воробйова Анастасія Анатоліївна      

9

Дев’ять

4.

Довніч Захар Вадимович

8

Вісім

5.

Зубаль Євгенія Віталіївна      

8

Вісім

6.

Коваль Вікторія Максимівна

4

Чотири

7.

Ковтун Олександр Андрійович        

8

Вісім

8.

Козлова Дар'я Геннадіївна

5

П’ять

9.

Кочетков Віктор Андрійович

8

Вісім

10.

Кулаківська Діана Олегівна

7

Сім

11.

Масна Ірина Михайлівна     

9

Дев’ять

12.

Назаренко Анастасія Юріївна      

10

Десять

13.

Никитюк Юліана Андріївна

4

Чотири

14.

Ниципорович Лілія Сергіївна

9

Дев’ять

15.

Панькевич Анна Євгенівна       

8

Вісім

16.

Підгурська Анастасія Павлівна

5

П’ять

17.

Пустова Мирослава Максимівна     

9

Дев’ять

18.

Терешкович Ірина Володимирівна

5

П’ять

19.

Чайка Ангеліна Олександрівна 

9

Дев’ять

20.

Чайка Христина Олександрівна   

9

Дев’ять

21.

Чернявська Марія Русланівна   

5

П’ять

22.

Яворська Діана Олександрівна    

8

Вісім

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Група 1

Дата проведення вступного випробування «15» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Авдєєва Дар'я Олегівна

6

Шість

2.

Бережна Руслана Миколаївна

5

П’ять

3.

Величенко Марія Владиславівна

7

Сім

4.

Глушко Онисія Євгенівна

10

Десять

5.

Дорофеєва Вікторія Олександрівна

3

Три

6.

Зінчук Юліана Юріївна

6

Шість

7.

Кириченко Микола Ігорович

10

Десять

8.

Корзун Ірина Вікторівна

6

Шість

9.

Косенко Валерія Владиславівна

7

Сім

10.

Костюк Валерія Володимирівна

5

П’ять

11.

Кушнірук Ольга Анатоліївна

3

Три

12.

Липовенко Катерина Ігорівна

3

Три

13.

Мамикіна Ірина Олександрівна

9

Дев’ять

14.

Мороз Єлизавета Олександрівна

8

Вісім

15.

Неїжко Олександра Олегівна

5

П’ять

16.

Павлова Валерія Вікторівна

10

Десять

17.

Поліщук Софія Сергіївна

11

Одинадцять

18.

Пустова Мирослава Максимівна

8

Вісім

19.

Тимчук Наталія Юріївна

4

Чотири

20.

Шевчук Ольга Павлівна

8

Вісім

21.

Чернявська Анна Андріївна

7

Сім

22.

Юрченко Олександра Олексіївна

7

Сім

23.

Юхименко Анастасія Андріївна

6

Шість

 

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Група 2

Дата проведення вступного випробування «16» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Без'язичний Ярослав Олегович          

10

Десять

2.

Болдаков Олександр Миколайович

7

Сім

3.

Галицький Даніїл Олександрович

11

Одинадцять

4.

Гладков  Дмитро Юрійович

10

Десять

5.

Григорчук Анастасія Олександрівна     

8

Вісім

6.

Дзюба Аліна Анатоліївна        

6

Шість

7.

Довженко Еліза Вадимівна             

10

Десять

8.

Дюговська Дарина Леонідівна          

8

Вісім

9.

Золотун Богдан Юрійович   

10

Десять

10.

Іщенко Альона Володимирівна   

9

Дев’ять

11.

Колчерін Кирило Сергійович

3

Три

12.

Круценко Олександра Геннадіївна

3

Три

13.

Лагутик Ірина Віталіївна             

6

Шість

14.

Масютка Марко Назарович 

10

Десять

15.

Носовський Владислав Андрійович      

11

Одинадцять

16.

Сіваченко Павло Дмитрович         

10

Десять

17.

Слободська Анастасія Федорівна          

10

Десять

18.

Тарасик Наталя Сергіївна

7

Сім

19.

Ужва Єгорій Юрійович

10

Десять

20.

Щиголь Дар'я Олексіївна     

8

Вісім

21.

Чернявська Марія Русланівна  

3

Три

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Мистецтво співу»

 

Дата проведення екзамену 15 липня 2017р.

І група

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Авдєєва Дар'я Олегівна

11

Одинадцять

2.

Бережна Руслана Миколаївна

4

Чотири

3.

Булавінова Марія Вікторівна

10

Десять

4.

Гаврильченко В'ячеслав Сергійович

9

Дев’ять

5.

Галушка Анна Євгеніївна

10

Десять

6.

Гоцалюк Дмитро Андрійович

12

Дванадцять

7.

Козяр Божена Олегівна

9

Дев’ять

8.

Костюк Валерія Володимирівна

4

Чотири

9.

Лагутик Ірина Віталіївна

6

Шість

10.

Лепьошкіна Аліна Олексіївна

8

Вісім

11.

Олійник Дар'я Русланівна

12

Дванадцять

12.

Сябренко Неля Володимирівна

9

Дев’ять

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Мистецтво співу»

 

Дата проведення екзамену 16 липня 2017р.

ІІ група

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Венедіктов Валентин Володимирович

6

Шість

2.

Галанзовська Анна Сергіївна

6

Шість

3.

Гальчинська Юлія Анатоліївна

8

Вісім

4.

Дейнега Анна Миколаївна

10

Десять

5.

Дерев'янко Юлія Вікторівна

12

Дванадцять

6.

Іщенко Альона Володимирівна

6

Шість

7.

Липовенко Катерина Ігорівна

6

Шість

8.

Неїжко Олександра Олегівна

9

Дев’ять

9.

Остроух Єлизавета Олегівна

10

Десять

10.

Редька Богдан Віталійович

10

Десять

11.

Смірнова Марія Олександрівна

6

Шість

12.

Цегельна Богдана Геннадіївна

9

Дев’ять

13.

Чернявська Марія Русланівна

4

Чотири

14.

Шевчук Ольга Павлівна

10

Десять

15.

Ясінська Анастасія Сергіївна

10

Десять

 


Результати вступного екзамену
з навчального предмету
«Українська мова» (диктант)

 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Спеціалізація «Організація діловодства»

 

№ з.п.

Прізвище, ім’я по батькові вступника

 

Бал за вступне випробування

 

1.

Батрак Світлана Сергіївна         

5 (п’ять)

2.

Гасіч Анастасія Олегівна

6 (шість)

3.

Івашко Ілля Вікторович

7 (сім)

4.

Коцур Катерина Віталіївна

9 (дев’ять)

5.

Наджафова Аліна Володимирівна

6 (шість)

6.

Оліник Аліна Валентинівна

9 (дев’ять)

7.

Самакіє Діана Хальдунівна

8 (вісім)

8.

Сапа Анна Анатоліївна

7 (сім)

9.

Удалова Єлизавета Владиславівна

8 (вісім)

10.

Чайка Олеся Анатоліївна

11(одинадцять)

11.

Чумак Катерина Юріївна

6 (шість)

12.

Шевченко  Людмила Руславівна

9 (дев’ять)

  

Спеціальність 242 «Туризм»

Спеціалізація «Туризм»

 

 

№ з.п.

 

Прізвище, ім’я по батькові вступника

 

Бал за вступне випробування

 

1.

Гайдук Вероніка Олександрівна

8 (вісім)

2.

Гиренко Яна Віталіївна

7 (сім)

3.

Горпиніч Діана Сергіївна

6 (шість)

4.

Губіна Олександра Павлівна

11 (одинадцять)

5.

Дерябіна Ярослава Павлівна

5 (п’ять)

6.

Діденко Іван Іванович

9 (дев’ять)

7.

Зеліков Денис Олексійович

6 (шість)

8.

Кенгерлі Аніта Аліївна

5 (п’ять)

9.

Копієвський Ростислав Петрович

11 (одинадцять)

10.

Лановенчик Катерина Валеріївна

7 (сім)

11.

Легкодух Дарина Валентинівна

11 (одинадцять)

12.

Лукашеня Юлія Володимирівна

7 (сім)

13.

Луценко Данило Артурович

6 (шість)

14.

Марценюк Микола Олександрович

11 (одинадцять)

15.

Москаленко Анастасія Сергіївна

11 (одинадцять)

16.

Павловська Марія Анатоліївна        

7 (сім)

17.

Пшенична Маргарита Андріївна

5 (п’ять)

18.

Саблук Олексій Олексійович

7 (сім)

19.

Семенова  Людмила Віталіївна

10 (десять)

20.

Сіренко Ірина Вікторівна

6 (шість)

21.

Соломаха Вікторія Володимирівна

6 (шість)

22.

Ткачук  Дар'я Анатоліївна

8 (вісім)

23.

Хацько Олександра Денисівна

6 (шість)

 


 

АРХІВ НОВИН

   
сайт разработан компанией разработка сайтов украина